luni, 11 aprilie 2011

Inceput

Totul are un început! Întotdeauna mi-am dorit să-mi păstrez impresiile de călătorie. Ca atare, am început să descriu fiecare călătorie cu bune, cu rele şi mai ales impresiile ...

Un comentariu:

  1. Sa spunem ca ar fi interesant sa postez impresiile mele de calatorie, cu toate ca nu am fost eu prin multe locuri,insa in zilele ce vor urma voi incerca sa dau la o parte negura amintirilor,si sa impartasesc impresiile mele de calatorie.

    RăspundețiȘtergere