vineri, 15 aprilie 2011

Paris un vis devenit realitate.

Mai 2008.
Ne pregatim sa plecam la Paris.Parca zbor sau visez ,sunt pe aeroport si nu constietizez ca astazi plec la Paris.
Si mai este ceva, voi experimenta primul meu zbor, nu imi este frica insa sunt extrem de curioasa.Dupa ce multiplele verificari au luat sfarsit ne indreptam spre avion,gandesc ca o sa fie o aventura interesanta chestia asta
cu zborul avand in vedere ca am rau de miscare inca din copilarie.Gata am decolat,marturisesc ca in momentul decolarii am inchis ochii viteza ametitoare cu care se desfasura pista ma coplesea.Pot spune ca este super sa zbori si in acele momente nu te poti gandi la nimic rau,este o priveliste superba, asta daca sti sa te bucuri de frumos la orice pas.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu